ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7325138
nr 732 5138
1800-tal, höjd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 december 2011
kl 19:48:28
250 kr
400 kr